Lamthi Panele Diellore Kaldaja Ngrohje Diellore Uji Tuba Rakorderi | Lamthi Hidraulike, Hidrosanitare, sisteme ngrohje-ftohje, pishina, pllaka, materiale izoluese, vegla pune, sistem filtrimi uji
167
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-167,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,columns-4,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
MIRËSEVINI NË

LAMTHI BUSINESS

Kompania e cila sjell në tregun Shqiptar firmat e njohura ndërkombëtare të produkteve hidraulike, hidrosanitare, pishinave, sistemeve ngrohje-ftohje dhe shumë produkte të tjera me cilësi maksimale.

HIDRAULIKE

PLLAKA

PISHINA

SISTEME NGROHJE –
FTOHJE

HIDROSANITARE –
ARREDO BANJO

MATERIALE IZOLUESE

SISTEM FILTRIMI UJI

VEGLA PUNE

LAMTHI BUSINESS SH.P.K ALBANIA

Për më shumë informacion rreth gamës së gjerë të produkteve që kompania jonë tregton, mos hezitoni të vizitoni Show Room-in tonë në qytetin e Tiranës dhe Lezhës. Gjithashtu mund të na kontaktoni përmes formave tona të kontaktit.